راشومون میهمان تالار قشقایی تئاتر شهر می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، راشومون تازه‌ترین اثر این گروه به نویسندگی، طراحی و کارگردانی رضا کوچک زاده (بازخوانی داستانی کوتاه از رینوسوکه آکوتاگاوا)  است که از دوشنبه ۱۶ مرداد در تالار قشقائی تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود.

نازنین احمدی، امیر محمدی در این نمایش به بازی می‌پردازند.

در این نمایش، موریتو سامورایی درست‌کار در پی یورشی، سالارش را از دست می‌دهد و رونین می‌شود. هنگام بازگشت به زادگاهش درمی‌یابد اسب و مادرش را نیز از دست داده و تصمیم می‌گیرد خود را به رود اندازد. 

این اتفاق هم‌زمان می‌شود با آیین گشایش پلی که بر رود ساخته‌اند و در آن‌جا معشوق گذشته‌اش ـ‌کسائه‌ـ را می‌بیند. حادثه‌ای ناخواسته روی می‌دهد و معشوق از او خواسته‌ای دارد. موریتو باید مردی بی‌گناه را بکشد یا آخرین خواسته‌ عشقش را نپذیرد؟

هژیر مرادی، احسان قره‌داغی، پیروز محمدی، مهدی عباسی، مبین فتحی، حسین جعفریان به عنوان صحنه یاران اثر ایفای نقش می‌کنند.

عوامل دیگر این نمایش شامل طراح صحنه: رضا کوچک‌زاده،‌طراح لباس: ماه‌رخ سلیمانی‌پور، طراح نور: بابک شاه‌علی‌زادگان،‌طراح چهره‌پردازی: بهاره اسدی، آهنگ ساز: مهران میرمیری، طراح حرکت و سازنده‌ی سر اسب: سارینا شاد،‌یاران کارگردان: محمدرضا رشیدعلی‌‌پور، حسام نظری، ساخت‌وساز صحنه: پیام قدیری، محسن نوروزی، مشاور رسانه‌ای: علی و رضا نام‌جو، عکس: محمدرضا علی‌‌پور، ساخت تیزر: علی صفرنژاد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *