«خنکای ختم خاطرهِ» آذرنگ به صحنه می‌آید/«چادری برای نجیمه» به جشنواره سوره رسید

به گزارش خبرگزاری فارس، در اجرای صحنه‌ای نمایش خنکای ختم خاطره به کارگردانی سید امیر حسین جان نثار از خراسان شمالی در پلاتو تئاتر شهر در دو سانس ۱۵ و ۱۶:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

همچنین نمایش‌های بینایی به کارگردانی مجید کاظم زاده مژدهی از  گیلان، زنان بالکان به کارگردانی حسین شهبازی از تهران، چادری برای نجیمه به کارگردانی حسن سبحانی مینایی از هرمزگان به ترتیب از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۱ در سالن های  تماشاخانه ماه، تماشاخانه مهر و تالار اندیشه حوزه هنری اجرا می شود.

اجراهای خیابانی بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره در دومین روز از این جشنواره شامل نمایش های صد در صد خارجی به کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام، ردپایی در آسمان به کارگردانی کژال راست بین از کردستان،فرکانس به کارگردانی میثم سرآبادی از مرکزی، حکایت خنده دار خنده ای که نبود به کارگردانی مسعود ابراهیمی از اصفهان، گزارش یک تابوت به کارگردانی مهدی صالحیار از آذربایجان غربی، سیاه ور دارو به کارگردانی پژمان شاهوردی از لرستان، هفت پله تا آواز خورشید به کارگردانی آرزو علیپور از گیلان، زیرخاکی به کارگردانی محمد جواد پیروزی از قم و شانس منو نگاه کن به کارگردانی نازیلا امینی از کردستان، است.

اجراهای خیابانی از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ به ترتیب در محوطه حوزه هنری، تئاتر شهر، ایوان انتظار(میدان ولیعصر) اجرا می شود.

بیست و پنجمین دوره جشنواره سراسری تئاتر سوره از ۱۵ تا ۲۰ مرداد ماه در دو بخش اجراهای خیابانی و اجراهای صحنه ای در حوزه هنری برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *