کودک و خانواده، بخش جدید برنامه «نگی که نگفتی»/ بیان هنجارهای اجتماعی توسط کودکان

«مجتبی احمدی» طراح و تهیه کننده برنامه «نگی که نگفتی» که شنبه تا سه شنبه از شبکه دو سیما پخش می‌شود، در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: به تازگی بخش جدیدی با نام «کودک و خانواده» را به این برنامه اضافه کردیم که در آن با زبان کودکانه تری با موضوعات جدی، شوخی می‌کنیم.

وی ادامه داد: کلیت برنامه «نگی که نگفتی» شوخی و پرداختن به مسائل اجتماعی روز است که گاهی به راحتی از آنها عبور می‌کنیم و و متوجه نمی‌شویم که همین موضوع‌ها باعث بروز برخی مسائل در زندگی‌مان شده‌اند.

احمدی افزود: بررسی کردن هنجارهای اجتماعی توسط کودکان و از زبان یک کودک از بخش‌های جدیدی است که به برنامه ما اضافه شده است و مسائل مورد نظر کودکان را نسبت به خانواده‌ها مورد بررسی قرار می‌دهیم.

این کارگردان در ادامه با اشاره به اضافه شدن بخش نمایشی نیز گفت: یک بخش نمایشی با یک کاراکتر جدید نیز قرار است به زودی اضافه کنیم که اتفاقا به صورت زنده هم پخش می‌شود.

احمدی ادامه داد: یکی دیگر از بخش‌های برنامه که مدتی است برایمان جدی‌تر شده، حضور گزارشگرهای افتخاری از شهرهای مختلف است که بنا به موضوع هر هفته فیلم‌هایی را از شهر خود برای ما گرفته و ارسال می‌کنند و ما آنها را در خلال برنامه پخش می‌کنیم. برای مثال اکر موضوع هفته ما رودربایستی است، از طریق این فیلم‌های ارسالی متوجه می‌شویم که در کدام شهر میزان رودربایستی بیشتر و کدام شهر کمتر است.

این برنامه با اجرای ژیلا صادقی به روی آنتن شبکه دو می‌رود.

دیگر عوامل این برنامه عبارتند از: مجری طرح: حامی سیما، کارگردان هنری :امیر مکین، تدوین: شهریار رحیمی، طراح دکور: بهاره امینی، مجری دکور: ایمان جمالی، تصویر بردار: میثم سوری، طراح لوگو: رامین اسدی، امور رسانه: مینا صمدی و….

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *