ویژه نشر «فروش حق‌ نشر اثر» را روانه بازار کتاب کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، ویرایش هفتم کتاب فروش حق‌نشر اثر(مکتوب، هنری، دیجیتال، سمعی‌وبصری) نوشته لینت اُوِن با ترجمه محمود صادقی منتشر شد.

این اثر که از سوی انتشارات ویژه‌نشر منتشر شده به موضوع حق نشر به شکل مفصل می‌پردازد.

«فروش حق‌ نشر اثر» در سراسر دنیا به‌ عنوان راهنمایی مطمئن و فراگیر در تمامی جنبه‌های حقوقیِ فروش و همکاری در نشر شناخته شده است. تعاریف بسیار روشن و دقیق این کتاب از قانون حق‌نشر (Copyright) تحسین‌برانگیز است و تمامی جنبه‌های حق‌نشر را شامل می‌شود.

این کتاب پیچیدگی‌های به‌سرعت درحال تغییر و گیج‌کنندۀ حقوق مربوط به دنیای نشرِ دیجیتال را به‌خوبی شرح و تبیین می‌‌کند. مخاطبِ این اثر از‌جمله حقوقدانان، مدیران و صاحبان صنعت چاپ‌و‌نشر و ناشرین می‌توانند از این کتاب به‌عنوان یک استاندارد در زمینه‌هایِ حقوقیِ فعالیت‌های خود بهره ببرند؛ همچنین، برای نویسندگان حرفه‌ای که برای هموارتر‌ ساختن مسیرهای تعامل و گفت‌وگویِ مؤثر با ناشرین و سازمان‌های مرتبط با چاپ‌و‌نشر می‌کوشند، بسیار سودمند است.

محمود صادقی، متولد ۱۳۴۱، دارای درجۀ دکترای حقوق خصوصی، متخصص و پژوهشگر حقوق خصوصی و حقوق مالکیت فکری، همچنین، عضو هیئت‌علمی دانشگاه تربیت‌مدرس، دانشیار حقوق خصوصی، مدیرگروه حقوق مالکیت فکری دانشگاه تربیت مدرس، وکیل پایه‌یک دادگستری و نمایندۀ مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *