«سرآشپز» هفته آتی به صحنه فجر می‌آید/شهرام قائدی و رامین ناصرنصیر به کار اضافه شدند

سید شهاب‌الدین حسین‌پور کارگردان نمایش «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» در گفت وگو با خبرنگار تئاتر فارس عنوان کرد: این نمایش شنبه آتی در دو اجرا ساعت‌های ۱۶ و ۱۹ به صحنه تماشاخانه سنگلج خواهد رفت.

وی در ادامه افزود: این اثر در بخش مسابقه مرور ایران (الف) قرار دارد. دو بازیگر ما در این نمایش تغییر کردند و دو بازیگر جدید شهرام قائدی و رامین ناصرنصیر در نقش زن پوش و دو نقش دیگر مرد همزمان بازی می‌کنند.

حسین پور با اشاره به اینکه فرصت نکرده حتی یک نمایش در جشنواره فجر تماشا کند، گفت: من چون «زندگی بهتر» را تازه به سرانجام رساندم چند شهرستان هم رفتیم مثل رشت و تبریز اجرا داشتیم و بعد از آن هم مشغول تمرین‌های سرآشپز در تهران شدیم و تا امروز که نزدیک به هفت ـ هشت ساعت تمرین برای آماده شدن قبل از شروع کار هستیم.

وی همچنین گفت: تصمیم داریم پس از جشنواره نیز سرآشپز را برای اجرا در برخی شهرستان‌ها و حتی خارج از کشور آماده کنیم برای اردیبهشت ماه سال آتی هم در یک سالن دیگر در تهران به صحنه خواهیم رفت که به زودی اعلام می‌کنم.

وی درباره برخی نقدها و حواشی پیش آمده در جشنواره فجر گفت: مهم این است که هنرمندان پس از پیش آمدن یک مشکل تنها به نقد همان بپردازند نه اینکه کل سیستم و جشنواره و همه مسئولان تا خبرنگاران و سایرین را زیر سوال ببرند این کار برای اصلاح بهتر امور لازم است وگرنه طبیعی است که هر جشنواره‌ای می‌بایست نقد شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *