نام‌نویسی ۱۵۰۰ نفر در آزمون‌های تخصصی حفظ قرآن/ مهلت ثبت‌نام تا ۲۷ اسفند

محمد رمضانی‌فرد کارشناس دبیرخانه ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، گفت: نام‌نویسی در این دوره از آزمون‌ها از ۷ بهمن‌ماه از سوی سازمان دارالقرآن آغاز شد.

وی با بیان اینکه امسال برای نخستین‌بار حفظ سه جزء ابتدایی قرآن کریم نیز به رشته‌های آزمون اقزوده شد، خاطر نشان کرد: هر سال آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان در رشته‌های حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء و حفظ ۵ جزء برگزار می‌شد که امسال رشته حفظ ۳ جزء قرآن نیز به رشته‌های آزمون اضافه شده است.

رمضانی‌فرد با اشاره به تعداد متقاضیان سیزدهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن، افزود: تاکنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر آمادگی خود را برای شرکت در رشته‌های مختلف آزمون اعلام کرده‌اند که امیدواریم تا پایان زمان نام‌نویسی این تعداد چند برابر افزایش یابد.

کارشناس دبیرخانه ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم به مهلت شرکت در این آزمون‌ها اشاره کرد و گفت: علاقه‌مندان به شرکت در سیزدهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان تا ۲۷ اسفندماه فرصت دارند از طریق سایت سازمان دارالقرآن اقدام به ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *