معرفی برگزیدگان مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)+اسامی

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش برادران با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد و اختتامیه این رقابت‌ها امروز برگزار می‌شود.

اسامی نفرات برگزیده به شرح ذیل است؛

رشته قرائت تحقیق

مقطع سنی زیر ۱۶ سال

مهدی عبدلی – البرز
ماجد حمید – قم
محمدمهدی بهاری – قزوین
علیرضا خالقی – اصفهان

مقطع سنی بالای ۱۶ سال

وحید خزایی – تهران
سیدحمیدرضا مقدسی – قم
علیرضا رضایی – خراسان رضوی
احسان محمدی – خراسان رضوی

برگزیدگان رشته ترتیل

مقطع سنی زیر ۱۶ سال

امیرعلی یادگاری – تهران
سبحان قاری – تهران
رضا میرزاعلیان – اصفهان
امیرمحمد خزایی – تهران
محمدجواد رمضانی – تهران

مقطع سنی بالای ۱۶ سال

فواد مولودی – کردستان
بابک ولیزاده – آذربایجان غربی
علی پورسینا – اصفهان
سیدصادق کاظمی – قم
حسین جوان – قم
احمد رحیمی فرد – مازندران

برگزیدگان رشته حفظ ۵ جزء

مقطع سنی زیر ۱۶ سال

حمیدرضا حسینی – خراسان رضوی
محمدمهدی حیدری – قم
سیدمحمدهادی حسینی – خراسان رضوی

مقطع سنی بالای ۱۶ سال

هادی خانی – قم
محمدجواد حقیقی – فارس
سیدرضا میرهاشمی – مرکزی
مجتبی مهجور – خراسان جنوبی

برگزیدگان رشته حفظ ۱۰ جزء

مقطع سنی زیر ۱۶ سال

متین حق شناس آدرمنابادی – اصفهان
حسین ابراهیمی – آذربایجان غربی
سعید کریمی – اصفهان

مقطع سنی بالای ۱۶ سال

محمد سیلاوی – خوزستان
علیرضا قلیزاده – اردبیل
سعید امانلو – زنجان
یوسف رحیمی – زنجان
حسام فیوضی رزگی – خراسان رضوی
علی صادقی – تهران

برگزیدگان رشته حفظ ۲۰ جزء

مقطع سنی زیر ۱۶ سال

محمدرضا جعفرپور – گیلان
علی اکبر بهاری – قم
بنیامین کرمی – البرز
حسین کریمی لوئی – قم

مقطع سنی بالای ۱۶ سال

مسعود سیاف زاده – تهران
سعید قره داشی – خراسان رضوی
مرتضی سعیدی – مرکزی
علی براتی – اصفهان
محمود باباخان – تهران
محمد لائینی – مازندران
علیرضا رحمانی – یزد

برگزیدگان رشته حفظ کل

مقطع سنی زیر ۱۶ سال

علی فیضی – تهران
محمد محمودی – آذربایجان شرقی
علی بختیاری – تهران
علی نجف – اصفهان

مقطع سنی بالای ۱۶ سال

حسین خانی‌بیدگلی – اصفهان
سیدحسین عالمی – قم 
عبدالله میاحی – خوزستان
محمدعلی شریعتی – قم 
محمدرضا احمدی – قم

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *