«مصادره» به مرز ۱۱ میلیارد رسید/ «به وقت شام» در رتبه دوم جدول فروش

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، در هفته گذشته اقبال مخاطب به فیلم کمدی «مصادره» به مراتب کم شد. این فیلم براساس فروش هفتگی در رتبه سوم جدول قرار گرفت و فیلم «لاتاری» از «مصادره» پیشی گرفت. 

علی سرتیپی مدیر عامل دفتر پخش فیلمیران درباره فیلم «به وقت شام» گفت: خوشبختانه اقبال مخاطب نسبت به این فیلم در هفته گذشته به مراتب بیشتر شد و هم اینک رتبه دوم جدول فروش را از آن خود کرده است. این فیلم به فروش ۸ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان دست یافت.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «خرگیوش» گفت: فروش فیلم هم ایک به رقم ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است که اقبال مخاطب نسبت به هفته های قبل بهتر بود. 

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «فراری» گفت: اکران مردمی این فیلم به روند فروش آن کمک کرد و هم اینک فروش فیلم در شهرستان به رقم ۱۰۰ میلیون تومان و در تهران به فروش ۳۱۰ میلیون تومان دست یافته است و درکل فروش فیلم به رقم ۴۱۰ میلیون تومان رسید. 

غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش «فیلشاه» گفت» فیلم هم اینک به فروش دو میلیاردو ۱۵۰ میلیون تومان رسید و ۹۰ سالن سینما در اختیار دارد. 

بنابراین گزارش دفتر پخش سیمای مهر و سبحان گستر فروش فیلم های خود را اعلام نکردند. اما براساس سیستم مکانیزه فروش فیلم «لاتاری» به رقم ۷ میلیارد و ۸۳۳میلیون و ۲۴۳ هزار تومان و «لونه زنبور» به فروش ۵ میلیارد و ۵۷۳ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان رسید. 

انتهای پیام/ 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *