برگزیدگان مسابقات قرآن بنیاد مستضعفان معرفی شدند+عکس

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه خانواده بزرگ بنیاد مستضعفان در ۵ رشته برگزار و برگزیدگان معرفی و تجلیل شدند.

این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ موضوعی قرآن کریم، اذان و درک مفاهیم حکمت‌های نهج‌البلاغه و در دو بخش خواهران و برادران واحد‌های تابعه بنیاد برگزار شد.

 

 

مرحله مقدماتی مسابقات از سال پیش با ارسال صوت و تصویر توسط شرکت‌کنندگان به اداره کل امور فرهنگی و بازبینی توسط کارشناسان قرآنی انجام و نفرات برتر به دوره نهایی راه پیدا کردند که در دو روز مسابقات نهایی انجام و نفرات برتر در هر رشته مشخص و هدایایی به برگزیدگان اهداء شد.

نزدیک به ۱۰ داور پیشکسوت و اساتید کشوری و بین‌المللی این دوره از مسابقات قرآن کریم و نهج‌البلاغه را داوری کردند. و در مراسم اختتامیه نیز با برگزاری مراسم خاص ضمن تقدیر از فعالان قرآنی به تمامی شرکت‌کنندگان هدیه یادبود تقدیم شد.

 

 

در حاشیه برگزاری مسابقات و مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات سراسری قرآن در بنیاد نمایشگاهی از تابلوهای نفیس از خط، تذهیب، نقاشی و همچنین کارگاه‌های نقاشی، خوشنویسی و کتابت با موضوع قرآن کریم برگزار و مورد استقبال، شرکت‌کنندگان و پرسنل بنیاد در مراسم قرار گرفت.

در این دوره، موضوع سبک زندگی اسلامی محور مسابقات حفظ قرآن و حکمت‌های نهج‌البلاغه قرار گرفت. همچنین برخلاف سال قبل، این مسابقات در سطح تمامی واحد‌های تابعه بنیاد در سراسر کشور برگزار شد.

 

 

اسامی نفرات برتر مسابقات به شرح ذیل است؛

رشته تحقیق

محمدمهدی شمس
مهرداد امیری
حسن آقایی

ترتیل آقایان

مصطفی نصرتی
اکبر مولایی
عباس پریوری

ترتیل خانم‌ها

فاطمه درستی
اکرم درستی
هدی مهدی پور

حفظ موضوعی قرآن آقایان

حسن یعقوبی
مرتضی رفیعی‌یکتا
حبیب‌الله واحدی

حفظ موضوعی خانم‌ها

زهرا متوسل‌الحسینی
زهرا فخری
مرجان سلطانی

اذان

حمیدرضا حضرتی
هوشنگ سرایی
حمزه فیصحی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *