امکان نظارت حجاج بر عملکرد عوامل اجرایی حج فراهم شد

به گزارش فارس، سعید کوزه‌گران رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل بازرسی و ارزشیابی سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه عملکرد تمامی عوامل اجرایی حج تمتع از جمله مدیر، معاون، روحانی، معین و معینه‌های کاروان‌ها، مدیر هتل‌ها و سایر عوامل از طریق سامانه مدیریت فرایند و ارزشیابی (سامفا) مورد ارزیابی قرار می‌گیرند اظهار داشت: ما به همه حجاج یک هفته قبل از اعزام آنها به سرزمین وحی، نام کاربری و رمز ورود به سامانه سامفا را به وسیله پیامک اطلاع داده‌ایم.

وی ادامه داد: در این سامانه درباره عملکرد عوامل اجرایی حج پرسش‌هایی مطرح می‌شود و حجاج با ورود به این سامانه از طریق تلفن همراه خود می‌توانند به این پرسش‌ها پاسخ دهند. با توجه به اینکه اوج فعالیت عوامل حج در ایام تشریق است، سوالاتی هم درباره این ایام از حجاج پرسیده می‌شود.

کوزه‌گران با اشاره به امکان ارزیابی عملکرد عوامل حج، گفت: برای حجاجی که در طول ایام حج از این سامانه استفاده نکرده‌اند، پنج روز بعد از بازگشت آنها به کشور، پیامکی ارسال می‌شود تا حجاج به پرسش‌های مطرح شده درباره عملکرد عوامل حج پاسخ دهند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل بازرسی و ارزشیابی سازمان حج و زیارت خاطر نشان کرد: هدف از طراحی این سامانه دریافت نظرات حجاج درباره عملکرد عوامل اجرایی حج و نظارت و ارزشیابی بر آنها است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *