برگزاری نهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور

به گزارش خبرنگار مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، نهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۲۵ و ۲۶ مردادماه در مجتمع یاوران مهدی(عج) در قم برگزار می‌شود.

این همایش که با حضور رابطان شهرستانی جامعه ایمانی مشعر، مدیران و نمایندگان هیأت‌های برگزیده سراسر کشور برگزار می‌شود، با سخنرانی شخصیت‌های مطرح آغاز و سپس با تشکیل کمیسیون‌های تخصصی و میزگرد به کار خود ادامه خواهد داد.

ارائه تجربه مانا، نمایشگاه تخصصی هیأت، تجلیل از خانواده شهید محمدحسین حدادی شهید مدافع امنیت، اهداء بسته‌های فرهنگی و شعرخوانی از دیگر برنامه‌های این همایش خواهد بود.

حسن رحیم‌پور ازغدی، سیدیاسر جبرائیلی، حسین یکتا، سیداحمد عبودتیان و حجج اسلام حوشقانیان و مهدوی ارفع از جمله سخنرانان این همایش هستند و «تبیین گفتمان مطالبه‌گری عدالت‌خواهانه»، «تبیین گفتمان خدمات اجتماعی در هیأت»، «تشریح برنامه‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در اربعین حسینی» و «تحلیل وضعیت اجتماعی سیاسی کشور در چهل‌سالگی انقلاب اسلامی» از جمله محورهای این همایش است.

 

 

*اولین کارگاه تخصصی «خط در گرافیک» ویژه بانوان برگزار می‌شود

همچنین به علت پیگیری و درخواست مکرر خواهران، مؤسسه جامعه ایمانی مشعر ثبت‌نام اولین دوره آموزش تخصصی کاربردهای «خط در گرافیک» ویژه خواهران با حضور اساتید مطرح کشور در قم را آغاز کرد.

این دوره آموزشی در روزهای ۷ تا ۹ شهریور ماه جاری با هدف ارتقای سطح هنری هنرمندان و با روش کارگاهی برگزار خواهد شد؛ خواهران متقاضی می‌توانند از طریق سایت http://www.poster.1542.org/ ثبت‌نام کنند.

این دوره با موضوع دست‌آزاد «handwriting» برگزار می‌شود و اساتید برجسته گرافیک کشور همچون مسعود نجابتی و مهدی حاجی‌فریمانی با روش کارگاهی به آموزش هنرآموزان حاضر در دوره می‌پردازند.

در همین راستا چهارمین دوره کاربردی خط در گرافیک ویژه برادران نیز از تاریخ ۳۱ مرداد تا دوم شهریور ماه با حضور ۸۰ هنرجو در قم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *