«تهران ۲۰» با تغییرات جدید روی آنتن شبکه پنج می‌رود/ تغییر تهیه‌کننده

«سیدمرتضی عمادی» مدیر گروه تهران و شهروندی شبکه پنج در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: سری جدید برنامه «تهران ۲۰» با تغییرات زیاد در ساختار و محتوا به زودی روانه آنتن می‌شود.

عمادی با اشاره به جزئیات این تغییرات در برنامه «تهران ۲۰» عنوان داشت: در سری جدید تمرکز ما بیشتر روی دغدغه‌های شهری و تعامل با ارگان‌های شهری است تا با همفکری بیشتر مشکلات و مطالبات مردمی برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه سعی ما بر این است که مردم حضور بیشتری در این برنامه داشته باشند، تاکید کرد: پیگیری مطالبات مردمی تا رسیدن به نتیجه نهایی یکی از اولویت‌های مهم ما در «تهران ۲۰» است که در نظر داریم تا نماینده جمعی از مردم نیز در برنامه حضور داشته باشند.

مدیر گروه تهران و شهروندی خاطرنشان ساخت: بررسی و پیگیری مشکلات شهرستان‌های استان تهران از مأموریت‌های بعدی ما در این برنامه است که با جدیت بیشتر در سری جدید آن را دنبال خواهیم کرد.

عمادی با بیان اینکه موضوع شهر هوشمند و ویژگی آن از بخش‌های مهم در برنامه «تهران ۲۰» است، اضافه کرد: تاکید بر رعایت حقوق شهروندی و تمرکز بر وظایف شهروندی موضوع دیگر ما در سرفصل‌های این برنامه است که در محتوای آن خواهیم دید.

وی در پایان این گفت‌وگو گفت: سری جدید برنامه «تهران ۲۰» به تهیه‌کنندگی محمد علیبازی از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *